Otomatik Kepenk Özellikleri

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otomatik Kepenk Özellikleri

Otomatik kepenkler daha çok mağazalarda güvenlik sorunları yaşanmasını önlemek adına kullanılmaktadır. Birçok rengi ve çeşidi bulunan otomatik kepenklerin en çok tercih edilen rengi metalik renktir.

Otomatik kepenk özellikleri olarak; güvenlik aksamlarının oldukça sağlam olması yani kepengin yapıldığı alaşım oldukça güçlü olduğu için herhangi bir darbeye karşı oldukça dayanıklı olması ve hırsızlar için bu yönden bir önlem olması, otomatik olması yani buton ile veya uzaktan kumandayla açılabilmesi ve bu sayede çok hızlı ve pratik bir kullanım sağlaması sayılabilmektedir.

Ayrıca otomatik kepenk özellikleri oldukça sessiz bir motor ile çalışmaktadır ve elektrikler giderse, otomatik kepenkler manuel veya yedek jeneratörün devreye girmesiyle tekrar kullanılabilmektedir. Egebeta, sizler için teknolojiyi yakından takip ederek otomatik kepenk özelliklerini de yakından takip ediyor. Ayrıca üretim, montaj ve servis hizmetlerini de sürekli geliştiriyor ve sizler için en kaliteli çözümler üretiyoruz.kepenk sistemleri

Mekanınız için gerekli olarak gördüğümüz ve çoğu mekanın kullandığı otomatik kepenk sistemi, siz akşam dükkanınızı kapatıp gittiğinizde rahat olabileceğiniz ve gözünüzün arkada kalmayacağı bir sistem sunmaktadır.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir