Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

Fotoselli otomatik kapılar cisim algıladığında otomatik olarak açılıp kapanan kapılardır. Yaya trafiğini kontrol altına alan ve içerideki havanın korunmasını  sağlayan kapı sistemidir. Hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarda olmak üzere tüm ticari alanlarda kullanılan sistemdir.

Fotoselli kapıların farklı şekillerde sistemli bir halegebeta fotoselli kapıde kurulabilen şifreli, radar sistemi, kartlı ve otomatik geçiş özelliklerine sahip olan kapı tipleri mevcuttur. Sensörleri ile algıladığında açılan bu kapılar elektrik kesilse dahi manuel olarak ta açılıp kapanabilir. Son yıllarda plaza ve diğer site kapılarında da uygulamasını yapmakta olduğumuz kapılarımız sıkça tercih edilmektedir. Dünya standartlarındaki kapılarımız her bütçeye uygun olarak yapılabilmektedir.

Egebeta, fotoselli otomatik kapı sistemleri yüksek dayanıklı ve sessiz çalışma mantığı ile her firmanın tercih ettiği önemli bir merkezdir. Profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir