90 Derece Kapılar

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

90 Derece Kapılar

Kafe, restaurant, mağaza, market, banka, otel, eczane, toplantı salonu, alışveriş merkezi, hastane, havaalanı, eğitim binaları, kamu binaları, fuarlarda kullanılan dairesel kayar kapılar binanıza güzel bir hava katmaktadır.

Otomatik kapı alanında gerçek bir yenilik olan dairesel kayar kapılar istenilen çap ve geçiş açıklığında üretilebilen bu kapılar her türlü mimari projede kullanım olanağı sağlar. Kolay kullanım avantajı olan bu kapılar Çok bağlantılı ve ayarlama imkanlı kendi kendine öğrenen kontrol sistemine sahiptir. Otomasyonu hem kapının üzerine hem de üst duvar kısmına kurulabilir. Görünüm olarak oldukça şıktır ve mimari ortama uyum sağlar.

Dairesel kayar kapılar sahip oldukları dairesel şekil formatları sayesinde farklı şekildeki oval bina yapılarına ve oval girişlere kolaylıkla uyum sağlayabilirler.

Egebeta olarak dairesel kayar kapı sistemlerini büyük bir titizlik binanıza monte etmekteyiz. Piyasadaki en kaliteli hizmeti veren firmamızın kapılarının uzun yıllar kullanabileceksiniz.

90 derece kapı

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir