Tel Çit Uygulamaları

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Tel Çit Uygulamaları

Tel çitler, genel anlamda bir insan arazi satın alırsa bu araziyi dış tehlikeler ve yabancı etmenlerden korumak için kurulan çit çeşitleridir.

Tel çit uygulaması herkes için farklı olsa da, uygulama usulü aynıdır. Arazi yapılarının engebeli, düzlük veya yokuş yukarı olmas tel çit uygulaması farklılıklarına sebep olmaktadır. Tel çit uygulaması işi, herkesin yani her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Genelde firmalar tel çit uygulaması yapılacak arazileri kontrol ederler ve ne kadar engebeli olursa, firmaların cayma ihtimali de o kadar artmaktadır.

Ancak firmamız Egebeta, en zorlu arazilerde ve en zorlu koşullarda bile profesyonel ekibiyle sizlere yardımcı olmakta, Türkiye’nin en kaliteli tel çit uygulamasını gerçekleştirmektedir. Fiyatlar metre başına alınmaktadır ve ürünlerimizin kalitesi de oldukça yüksektir. Tel çitler paslanmaz malzemeden üretilmiştir ve müşterilerimizin isteğine göre kalınlığı ve uzunluğu değişmektedir.

Tel çit uygulaması ayrıca jiletli tel ile güvenliğin arttırılmasını da sağlayabilir. İsteyen müşteriler için jiletli tel uygulaması da gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgiyi Egebeta firmamızdan alabilirsiniz.

egebeta telçit

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir