Otomatik Garaj Kapıları

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otomatik Garaj Kapıları

Garajlar günümüzde müstakil evlerin çoğunda artık kullanılmaktadır. Garaj kapıları arabaları herhangi bir olası saldırılardan, çizme teşebbüslerinden, arabaya herhangi bir diğer zarar çeşitlerini vermekten koruyan ve kuşların arabaların üzerine pislemesinden ötürü duyulan rahatsızlıktan korumaktadır.

Garaj kapıları günümüzde teknolojinin de elinin değmesiyle kullanımı iyice kolaylaşmış ve otomatik garaj kapıları ile de adeta kullanımı zevkli bir hal almıştır. Otomatik garaj kapıları kişinin zevkine ve isteğine bağlı olarak sensörlü, uzaktan kumandalı veya düğmeli olmakta ve tasarım yönünden de oldukça şık görünmektedir. İstenilen her çeşitte tasarımı yaptırılabilen otomatik garaj kapıları arabalarınız için büyük kolaylıktır.

Ayrıca otomatik garaj kapılarının ısı yalıtımı da bulunduğundan, garaj dışı sıcaklık ne olursa olsun garajın içi bunaltıcı havalardan korunmaktadır. Otomatik garaj kapılarını İzmir’de bulunan Egebeta tarafından, müşterilerinin istediği ölçülerde istediği madde ile yapılmaktadır. Ayrıca yapılan garaj kapıları oldukça dayanıklı olmakta, İzmir’in her yerine montajı için ekiplerimiz gelmektedir. Otomatik garaj kapılarımızı piyasaya sunmadan önce, zorlu koşullara ve testlere sokup sizler için uygunluğunu belirleyerek sizlerle buluşturuyoruz.

Egebeta, otomatik garaj kapıları için sizlere daha fazla bilgiyi bizlere ulaşmanız dahilinde sunacaktır.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir