Otomatik Bahçe Kapıları

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otomatik Bahçe Kapıları

Müstakil evlerde, villalarda, dükkan bahçe girişlerinde ve büyük konutlar gibi ayırmadan hemen hemen her yapıda kullanılabilen otomatik bahçe kapıları profesyonel kadromuz ile montajı yapılmaktadır. Kapı girişine gelindiğinde kumanda ile açılan otomatik kapılar kullanım kolaylığı açısından büyük kolaylık sağlar.

Özellikle bu kapılar sitelerde yaşanan otopark sorunlarını gidermek, güvenliği sağlamak ve uzaktan kumanda sistemi ile rahatlığı gerçekleştirmesi ile bu kapılar sıkça kullanılmaktadır. Kayar kapı motoru, uzaktan kumanda, kremiyer hareket dişlisi, emniyet fotoselli ve flaşör lamba bulunan otomatik bahçe kapıları her yere uygulanabilir.

Bu kapılar genel olarak demir ray üzerinde bulunan ve kayarak işlerini gerçekleştiren tek kanatlı olarak çalışan kapıdır. Elektrik kesintilerine karşı yinede çalışan bu kapıların güvenliği son yıllarda iyice artmıştır. Egebeta otomatik bahçe kapısı sistemleriyle izmirde sunmuş olduğumuz ve diğer firmalara göre daha modern olan bu sistemlerle sizler en iyi hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemler siz değerli müşterilerimizi hem memnun edecek hemde arkanıza baktırmayacak.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir