Otomatik Bahçe Kapı Fiyatları

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otomatik Bahçe Kapı Fiyatları

Otomatik bahçe kapıları bahçenizin girişini güvenlikli hale getiren, yabancı araçların girmesini engelleyen sistemdir. Aracınızla kapıya yaklaştığınızda kapınız bir kumanda yardımıyla veya sensörle otomatik olarak açılır ve içeri girmenizi sağlar.

Otomatik bahçe kapıları sağladığı birçok avantajın yanı sıra uygulandığı ortamlarda farklı bir hava ve saygınlık katmaktadır. Tamamen demir malzemede yapılan bahçe kapısı raylar üzerinde hareket ettirilerek açılıp kapanır. Elektrik motoru ile çalışan ve aldığı elektrik enerjisi ile hareket ettirilen bahçe kapısı bahçelerin güvenliği maksimuma çıkartır. Tasarımı ve kullanımının önemi büyük olan bahçe kapıları kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilirler. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu kapıları firma olarak en kaliteli ve en uygun fiyatlarla müşterilerime sunuyoruz.

Egebeta olarak otomatik bahçe kapılarında kullandığımız ürünler, kalite, performans ve uzun ömrü garantilemek üzere en sıkı kriterlere göre test edilmiş ve denetlenmiş malzemelerdir.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir