Yükleme Rampa Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Yükleme Rampa Sistemleri

Kamyon ve Tır’ların bina ve depolara yanaşarak yükleri kolaylıkla yükleme ve indirme işleri yapılan sistemdir. Bu sistem ayrıca taşınabilir sistemdir. Tır veya kamyona forklift ile yük yüklemek için bu yükleme rampaları kullanılır.

Günümüzde büyük kolaylık sağlayan bu sistemler depolarda, antrepolarda, fabrikalarda ve aktarma merkezlerinde kullanılır. Yükleme rampaları kullanım alanlarına göre çeşitleri vardır. Menteşeli dilli, teleskopik dilli, ısı izolasyonlu, dik, teleskobik ve mekanik yükleme rampaları gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Yükleme rampaları her türlü kötü hava koşullarına ve zorlu şartlara göre kullanılan sistemdir. Tonlarca ağırlıktaki yüklere dayanabilen yükleme rampalarında yüksek güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Yaygın olarak üretilen ve kullanılan rampalar 2 metre genişlik ve 2.5 metre uzunluğa sahip menteşeli yükleme rampası bulunmaktadır. Yükleme Rampası, bu ölçülerin haricinde 2.2 metre genişlik, 3 metre ve 3.5 metre uzunluklarda da imal edilir. Ayrıca firmanıza özel ölçülerde üretim yapabilmekteyiz.

Egebeta yükleme rampaları konusunda profesyonelleşmiş ve rampaları tamamen kaliteli malzemeden üreterek uygun fiyata mal etmektedir. Hem uygun fiyatlı hemde kaliteli yükleme rampasına sahip olmak isteyenler Egebeta ile irtibata geçebilirsiniz.