Yana Kayar Fabrika Giriş Kapıları

Anasayfa » Hizmet » Yana Kayar Fabrika Giriş Kapıları

Yana kayan fabrika giriş kapıları, yana kayar konut kapılarına benzemektedir. Kapılar hızlı giriş çıkışı karşılamak için konulmuşlardır. Kapıyı açabilmek için uzaktan kumanda veya düğme ile açmak gerekir.

Kapı sistemlerinden en kolayı olan ancak güvenlik açısından pek tabi zayıf olan bu kapıların başlarında genellikle güvenlik kulübesi olur ve kapıları güvenlikler kontrol ederler. Ayrıca yana kayar fabrika giriş kapılarının maliyeti diğer kapılardan daha düşük olduğundan dolayı fiyatı da çok makul bir kapıdır. Kapıları istenilen boyuta göre ayarlanabilmektedir. Çok uzun ve çok kısa kapılar da olabilmektedir.

Büyük fabrikalar genellikle büyük kamyon ve tırların giriş ve çıkışını yaptığından dolayı kapılarını da büyük kullanmışlardır ve kullanmaktadırlar. Fabrikanızın giriş ve çıkışlarındaki gerekli kontrolü sağlamak için ve güvenliği arttırmak için yana kayar fabrika giriş kapılarını kullanabilirsiniz.

Egebeta, geçmişten gelen tecrübesiyle sizlere bu ve buna benzer tüm güvenlikli otomasyon kapılarında yardımcı olmaktadır. Hizmetlerimizin profesyonel olmasından dolayı çözümlerimiz tamamen müşteri odaklı olup, ücretsiz keşif yapabilir güvenilirliğin gücünü kendi gözlerinizle de görebilirsiniz.