Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

Turnike sistemleri, geçmişten günümüze disiplini sağlamak, insanları kontrol altına almak, güvenliği sağlamak ve yaşanacak olası izdiham sorunlarını çözmek için kullanılan bir sistemdir. Günümüzde teknolojik imkanlarla buluşup daha sağlam ve güvenilir hale gelen turnike sistemleri vip turnikeler, boy turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri ve tripod turnikeler olarak birbirinden ayrılmaktadır.

Teknolojinin geldiği boyut da gösteriyor ki, turnike geçişlerinde ışıklı uyarılar, parmak izi okuyucuları, yüz tanıma sistemleri ve kart sistemleri ile birlikte turnike sistemi oldukça gelişmiş bir sistemdir. Turnike sistemleri içindeki hızlı geçiş turnikeleri toplu alanlarda hızlı geçişi gerçekleştirmek için kullanılmakta olup oldukça şık tasarımı ve sağlam malzemelerden yapılmış olmasıyla sizlere kaliteli, düzenli ve toplum için şık, kullanımı rahat bir turnike sistemidir.

Turnike sistemleri bilindiği üzere stadyumlarda, sinema gişeleri gibi yerlerde, sirk gösterileri girişlerinde, WC kapısında ücret ödeme yerinde, demir yolu kullanım yerlerinde, yemekhanelerde, alışveriş merkezlerinde, lojmanlarda, fabrikalarda veya hastanelerde kullanılmaktadır. Bunun gibi bir çok alanda kullanılabilen turnike sistemleri insanlar için hem güvenli hem rahat kullanım sağladığı için çok tercih edilen bir sistemdir.

Egebeta sizlere bel tipi turnikeleriyle, engelli geçiş turnikeleriyle, yarım boy ve tam boy geçiş turnikeleriyle, vip turnikeleriyle ve diğer turnike çeşitleriyle hizmet vermektedir. Proje kapsamında sizlerden görüş ve önerilerinizi alıyor ve buna göre çözümler üretiyoruz. Ayrıca sizin isteğiniz ve arzunuza göre sistemlerinizi üretebilmekteyiz.