Tel Çit Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Tel Çit Sistemleri

Tel çit sistemleri, temel amacı kurulduğu alanı dışarıdaki yabancı varlıklardan korumaktır. Bu varlıkların içinde vahşi hayvanlar ve yabancı insanlar bulunmaktadır. Tel çit sistemleri evlerinizde, villalarınızda veya apartmanların etrafında hem güzel bir tasarım oluşturmak hem de güvenli hale getirmek için kullanılan bir korumadır.

Uygun çit sistemi, binalarınızın çevresine estetik bir görünüm sunmaktadır. Okullarda, iş yerlerine ve çiftliklerde de yaptırılan tel çit sistemleri, ihtiyacınıza uygun olarak istediğiniz ölçülerde sizler için Egebeta tarafından yapılmaktadır. Sunduğu dekoratif güzellik ve sadelikle, her ortamda kullanılabilmektedir ve sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. Ürettiğimiz tel çit sistemleri, kendi alanındaki diğer ürünlere göre daha ekonomik, daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir yapıdadır. Ayrıca malzemesinde paslanmaz alaşım kullanıldığı için tel çit sistemleri darbelere karşı oldukça dayanıklıdır ve güneş ışınlarından da kolay kolay etkilenmemektedir.

Hırsızlık, hayvanların saldırması gibi durumların önüne geçebilmek için Egebeta, modern üretim ve sizlere özel montaj desteği sunmaktadır. Profesyonel montaj ekiplerimiz sizlerin kararlaştırdığı anda tel çit sistemini kolayca montaj edebilmektedir.