Şişme Körük Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Şişme Körük Sistemleri

Şişme körükler depolara yükleme ve boşaltma sırasında kullanılan sistemdir. Her türlü hava koşullarına karşı ısı kaybını önleyen bu sistem yalıtımlı panellerle kaplanmış bir çerçeve yapısına takılan sistemdir.

Genellikle gıda sektöründe gıda depolarından mal yükleme ve boşaltma işlerinde kullanılır. Yükleme ve boşaltma sırasında ısı kaybını önleyen ve belli bir derecede tutan bu şişme körükler tüm araçlara göre uygundur. Çarpmalara ve Yırtılmalara karşı oldukça dayanıklı olan şişme körükler özel kullanım alanlarında hayatı kolaylaştıran şişirilebilir körüklerde bulunmaktadır. Şişme körük sistemleri, özel makaslama aksamıyla araçların kapıya yanaşmaları sırasındaki hatalı manevralardan ortaya çıkabilecek çarpmaları da en aza indirir.

Şişme körük sistemlerinde ön yüzeyde hijyenik, polyester, pvc perde kullanılır. Şişme körükler diğer körüklerden farkları aracın körüğü itmesi gerekmediği gibi bu tip körüklerde, körük aracın etrafında şişerek tam bir sızdırmazlık sağlayan bu sistemler donmuş gıda sektöründe kullanılan ve ısı kaybını önler.

Egebeta, olarak şişme körük sistemleri alanında hizmet veren firmamız, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla ile siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti sunmak için sizin istekleriniz doğrultusunda projelerimizi geliştiriyoruz.