Sarmal Kepenk Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Sarmal Kepenk Sistemleri

Sarmal kepenk sistemleri, firmamız tarafından tasarlanan en iyi ürünlerden biridir. Alaşımında sac ve alüminyum kullanılmıştır. Kullanımı oldukça pratik kepenklerdir. Sarmal kepenkler kapıların üzerlerinde çok az yer kaplarlar. Sarmal kepenk kullananların kapılarının yanlarında ve üst kısımlarında, diğer sarmal kepenklerde olduğu gibi alan kaybı olmamaktadır.

Ayrıca motorlu veya motorsuz çalışabilen sarmal kepenkleri ister otomatik, ister manuel şeklinde kullanabilirsiniz. Sarmal kepenk sistemlerinde tüm sistemlerimiz birbiriyle uyumlu çalışmaktadır. Yani kepenk motoru, kumandası v.s birbiriyle tam uyumludur ve bu yüzden herhangi bir komut sıkıntısı yaşanmaz. Sarmal kepenk sistemleri motor kombinasyonu çok hassas yapıldığından kepenk açma veya kapatma komutlarında kapanma kenarı güvenliğinin kurulmasına gerek yoktur.

Sarmal kepenk sistemleri DIN EN 12453 standartlarına göre yapılmaktadır. Sarmal kepenklerde ZAK sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde sarmal kepenklerde herhangi bir ısı kaybı yaşanmaz, çünkü sarmal kepenklerimiz bu sistemden dolayı güçlü bir yalıtıma sahiptir. Bu bağlamdan hareketle, kepenklerinizin aşınma sorununu ve hareket sesi sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. Sarmal kepenkler Egebeta’nın profesyonel olduğu diğer sistemlerden yalnızca biridir.

Türkiye’nin 1 numarası otomasyon sistemlerini üstlenmiş olan Egebeta, İzmirin her bölgesine hizmet vermektedir.