Sarmal Kapı Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Sarmal Kapı Sistemleri

Sarmal kapılar iç ve dış ortamlarda bina ısısını koruyan sistemdir. Isıyı koruyan bu sistem özellikle soğuk hava depolarında olmak üzere bir çok yerde kullanılmaktadır.

Sarmal kapılar hemen hemen her yerde tercih edilen acil çıkış kapılarında dahi kullanılan sistemdir. Sarmal kapılar darbelere karşı esnek yapısı ile hem güçlüdür hemde uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Kapı girişlerinde az yer kaplayan sarmal kapılar anti bakteriyel bir özelliği bulunmaktadır.

Yüksek çalışma performansı bulunan bu kapılar kompakt yapıya sahip yoğun iş trafiğinde tercih edilen çok iyi bir üründür. Yaşam ve iş çalışma standartlarınızı yükseltmek ve insan gücüne ihtiyaç duymadan kullanım gerçekleştiren bu kapılar otomatik, yarı otomatik ve uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Çelik malzemeden üretilen bu kapılar istenilen kalınlıkta ve boyutlar yapılmaktadır.

Yıllardır yaptığı işlerde müşterilerinin memnuniyetini kazanan Egebeta sarmal kapı sistemlerinde öncü ve lider bir firmadır. Profesyonel kadrosu ile sarmal kapı imalatı ve montajı yapan firmamız her zaman hizmetinizdedir.