Road Blocker Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Road Blocker Sistemleri

İngilizcesi road blocker olan ve Türkçesi ise yol engelleyici olan araç giriş ve çıkışını engellemek için kullanılan sistem tek parçalı kullanılan ve yol ebatlarına göre değişen bir güvenlik sistemidir. Gerek intihar saldırılarına, gerek bombalı saldırılara ve gerekse rutin araç kontrolüne profesyonelce dur diyebilmek için her özel binada gerekli olan bir sistemdir.

Darbe ve her türlü hava koşullarına uygun olan bu sistemin kullanım alanları genellikle emniyet ve diğer emniyet kuruluşları gibi ve nadiren de olsa iş yeri ve oteller gibi yerlerde kullanılmaktadır. Road blocker sistemlerinin giriş ve çıkışlarını kontrol edebilmek için üretilmiş olan kartlı geçiş sistemi, yüz tanıma sistemi, butonlu geçiş sistemi, parmak izi tanıma sistemi, uzaktan kumandalı sistem, HGS geçiş sistemli veya başa herhangi bir güvenlik kontrol sistemi ile koordineli olarak çalışabilmektedir.

Egebeta tarafından üretilmekte olan Road blocker sistemlerini hidrolik çalışma sistemine sahip ekipmanlar ile üretmekteyiz. İstenilen projeler için uygun olarak yapılabilen road blocker sistemlerini Egebeta olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına hemen karşılık veriyor ve onlar için projeleri titizlikle tamamlıyoruz.