PVC Hızlı Kapılar

Anasayfa » Hizmet » PVC Hızlı Kapılar
/

PVC hızlı kapılar, büyük depolarda ve fabrikalarda yük giriş çıkışının daha hızlı olmasını sağlamak amacı ile kullanılır. Mal sevkiyatlarında kolaylık sağlayan ısı kayıplarını engeller. Elektrik kesintilerinde ise manuel kullanım imkanı da sunan PVC hızlı kapılar en çok tercih edilen kapılardır.

PVC hızlı kapı sistemleri her türlü güvenlik düzeneğine sahip olup kontrol üniteleri aracılığı ile tesisinizin mevcut güvenlik devrelerinden ikaz alabilir ve ikaz gönderebilir, her türlü açma kapama sistemi ile kullanılabilir. Hızlı ve çok güçlü gövde yapısı sayesinde mevcut kullanılan hantal kapı sistemlerinde ayrıcalıklı olmasını sağlar. Hızlı geçiş gerektiren ortamlarda zaman ve enerji kaybını önleyen, çalışma güvenliğini gaz, gıda, toz, isimlendirilmiş alanın korunmasını sağlayan fonksiyonel kapı çözümleridir.

PVC hızlı kapı sistemi şeffaf PVC’den imal edilmiş pencere sistemi yerden göz hizasında ya da istenilen yüksekliğe uygulanabilir. Rüzgara karşı direnci arttırmak için pvc perde içerisine gizlenmiş galvaniz kaplı çelik ara barlar mevcuttur. Oluk sistemi içerisine uygulanmış özel kesitli kauçuk fitiller , çalışma anındaki sesleri en aza indirir. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin yanı sıra esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana model olarak sunulmaktadır.

Egebeta olarak kapı montaj sahasının aydınlatması amacıyla kapı perde gövdesine yapılan PVC pencere uygulamalarını büyük bir özenle yapmaktayız.