Pratik Sundurma Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Pratik Sundurma Sistemleri

Pratik sundurma sistemleri kapı üzerine yapılan bir sistemdir. Bu sistem garaj kapıları gibi kapılara ve aklınıza gelecek her kapıya yapılabilmektedir.

Pratik sundurma sisteminin temel amacı yağmur, çiğ, dolu ve güneş ışınları gibi negatif hava şartlarını sundurma sistemiyle pozitife çevirmek yani absorve etmektir. Pratik sundurma sistemi istenilen renk ve ebatlarda sizler için yapılmaktadır. Alaşım olarak solid polikarbon kullanılan pratik sundurma sistemleri alüminyum döküm malzeme üzerine kurulmaktadır.

Ayrıca estetik açıdan çok güzel görünen sistemimiz, binalarınıza veya iş yerlerinize insanın içini ısıtan bir görünüm kazandırmaktadır. İsteğe bağlı olarak pratik sundurma sistemleri, elimizdeki hazır modüller ile yerinde montajı yapılabilir veya değişik ölçüler ile sizlerin hesaplamalarına uyulup, sizlerin istediği gibi bir montelenme yapılabilir. Pratik sundurma sistemleri avantaj bakımından ısı yalıtımı, dışarıdan gelen kimyasal etkiler, UIV ışınlarından tamamen korunma sağlar ve montajının yapıldığı yerde güzel bir görünüm sunar.

Günümüzde de pratik sundurma sistemleri çokça kullanılır fakat firmamız Egebeta, Türkiye’de bir numaralı sundurma sistemlerini sizler için profesyonelce yapmaktadır.