Panjur Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Panjur Sistemleri

Panjur sistemleri, evinizin camlarına kurulan ve istenildiğinde indirilip kaldırılabilen bir sistemdir. Sizleri ve evinizi güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarından korumakta olan bir sistemdir.

Ayrıca panjur sistemi çok sağlam malzemeden yapıldığından, hırsızlara karşı da caydırıcı bir nitelik taşımakta ve istenilen renkler ile ebatlarda sizler için Egebeta tarafından yapılabilmektedir. Ayrıca panjur sistemleri iş yerlerinizde de estetik olma bağlamında kullanılabilir ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Panjur sistemleri çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Modern tasarım olduğu için en az 10 sene eski bir görünüm vermeyecektir. Ayrıca başka amaçlarla kullanılmak için çelik ve ısı yalıtım olarak da üretilebilen panjur sistemleri, depolarınızda, fabrikalarda, evlerinizde ve apartmanlarınızda, özellikle çok güneş alan yerlerde kullanılmaktadırlar.

Çağımızın son teknolojisiyle üretilmekte ve kullanılmakta olan panjur sistemlerimiz, Egebeta’nın profesyonel ekibinin yaptığı panjur sistemleri kapı giriş ve çıkışlarında, pencerelerde v.b gibi yerlerde son derece iyi iş çıkartmaktadır. Kullanımı da oldukça kolay olan kapı sistemlerinin emniyetli olması ve oldukça sağlam olması müşterilerimizin aradığı standartlar arasındadır.