Panel Garaj Kapısı

Anasayfa » Hizmet » Panel Garaj Kapısı

Diğer adı seksiyonel garaj kapısı olan panel garaj kapısı, genellikle 615-495 mm arası bir yükseklikte olur ve 42 mm kalınlığında panellerden oluşmaktadır. Panellerin dizaynında günümüz teknolojisinden yararlanılmıştır ve açılma veya kapanma durumundayken güvenlik aksamları oldukça gelişmiş bir şekilde işlev görmektedir.

Panel garaj kapılarında bu yüzden panellerin arasına parmak sıkışması veya panel kapanırken herhangi bir kaza söz konusu olmamaktadır. Ayrıca panellerin iç malzemesi çelik ile güçlendirilmiştir ve bu güçlendirme sayesinde rüzgar aşımı söz konusu olmaz. Panel garaj kapısı, apartmanlarda veya müstakil evlerde arabalarınızı rahatlıkla koymanız için kullanılabilir. Panel garaj kapıları otomatik olduğundan dolayı buton veya uzaktan kumanda ile çalışması sağlanmaktadır.

Kapıların alaşımında çelik bulunmasından dolayı, dış havalardaki sıcak ve soğuk havanın içeriye yalıtımı kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıca tasarım yönünden güzel görünmesi amacıyla ve tercihen, panel garaj kapısında pencere de kullanılmaktadır. Herhangi bir elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda kapılarımız manuel olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca panel garaj kapısının kendine has güç kaynağı da olduğu için, elektrik kesilmelerinde devreye girer. Yapılan kapıların dirençleri çok yüksek olduğundan içeriye toz, yağmur, rüzgar, ses ve hatta hava dahi girememektedir.

Egebeta olarak panel garaj kapısı ve diğer tüm kapılarda profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin istemesi durumunda panel garaj kapılarını zorlu testlerden de geçirip, müşterilerimize montajını öyle yapıyoruz ve hizmete sunuyoruz.