Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri
/

Otomatik kollu bariyer sistemleri araçların giriş çıkışlarını düzenli olarak kontrol etmek için kullanılır. Özellikle insanlar binalarının otoparklarına yabancı araç park edenler için birebir olan otomatik kollu bariyer sistemi yabancı araçların binalara girmesini engeller.

Aracınız otomatik kollu bariyer sistemine yaklaştığınızda aracınızı ogs, hgs veya plakanızdan tanıyarak kolu yukarı kaldırır ve geçmenizi sağlar. Her türlü hava şartlarına uygun olan otomatik kollu bariyer sistemi geceleri de üzerinde yanan led’ler sayesinde kolaylıkla fark edilmesini sağlar ve geçişinizi kolaylaştırır. Otomatik kollu bariyer sistemleri apartman girişlerinde, sitelerde, askeri birliklerde, hastanelerde, fabrikalarda, okullarda, üniversitelerde, otopark girişlerinde ve iş merkezlerinde sıkça kullanılmaktadır.

Otomasyon sistemlerinde 1 numara olan firmamız otomatik bariyer sistemlerinde ürünlerinde uzun yıllar kullanım ömrü vermektedir. Bariyer sistemlerinde firma olarak ta tasarımlara da önem vermekteyiz. Yaptığımız tasarımlar sayesinde otomatik kollu bariyer sistemleri duruşuyla kendini gösteriyor.

Egebeta olarak otomatik kollu bariyer sistemlerini her yere monte etmektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz kalitemiz ve müşteri memnuniyetidir.