Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri
/

Otomatik kollu bariyer sistemleri endüstriyel alanlarda sıkça kullanılan sistemlerdir. Yabancı araç girişini kontrol eden kollu bariyer sistemi tek ve çift taraflı olarak ta kullanılabilir. Özellikle iş yerleri ve otoparklar için sıkça kullanılan bu otomatik bariyer şeklindeki ürünleri firmalar tercih etmektedirler. Uzaktan kumanda ve kartlı geçiş sistemleri de bulunmaktadır. Araçların büyüklüğüne göre bariyer sistemi de buna göre büyüklükte yapılır.

Kollu bariyer sistemleri estetik görünümü sağlam yapısı ile kötü hava koşullarında çalışabilmektedir. Yağmurda, karda, fırtınada, aşırı sıcaklarda ve dolu yağmurlarında çalışabilmektedir. Geceleri ise üzerindeki ledler sayesinde kolayca fark edilebilirler. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir. Ayrıca elektrik kesintilerinde otomatik bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak ta kullanılabilir. Güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmaktadır.

Bariyer sistemleri toplu alanlarda özellikle de çevre düzenleme alanlarında geniş girişlerin sağlanması ve araç kontrollerinin yapılması için yaygın olarak kullanılan bariyer sistemi yoğun kullanımlar için birebirdir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur ve kazalara sebebiyet vermez.

Egebeta otomatik kollu bariyer sistemlerinde rakiplerinden bir adım önde olmayı kendisine ilke edinmiş ve sizlere bu şekilde hizmetler sunmaktadır.