Motorlu Çatı Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Motorlu Çatı Sistemleri

Motorlu çatı sistemleri, açılır çatı sistemleri olarak da geçmektedir. Mekanizma olarak 4 parçadan oluşmaktadır ve bu parçalar hareket eder. Bu açılımın başlangıcı alttaki cam üniteyledir. Yukarı doğru hareket eden diğer cam üniteleri sabit cam ünitelerinin altına doğru sessizce gelerek yerleşirler.

Motorlu çatı sistemleri genel olarak otomatik otopark tentesi, açılır kapanır camlı pergola, oval çatı pergola, sade motorlu tente, kış tentesi gibi isimlerle anılır, amaçlarına göre üretimi de farklılık göstermektedir. Motorlu çatı sistemleri genel olarak alüminyum plaka ve profillerden yapılmaktadır.

Şık tasarıma da sahip olan bu sistemlerin rüzgar ve güneş etmenleri için sensör seçenekleri, yağmurlu havalarda ıslanmalara özel veya diğer ıslanma unsurlarından korunabilmek için paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca motorlu çatı sistemlerimizin manüel yada uzaktan kumandalı kontrol seçenekleri de vardır.

Egebeta olarak en uygun seçeneklerde, makul fiyatlarda ve kaliteli ürünlerimizle Türkiye’nin 1 numarası olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca istediğiniz çeşitte ve tasarım ile motorlu çatı sistemlerinizi özelleştirebilir, kendinize özgün ürettirebilir ve kullanabilirsiniz.