Mobo Bekçi Kulübeleri

Anasayfa » Hizmet » Mobo Bekçi Kulübeleri

Mobo bekçi kulübe kontrol noktaları, site güvenlikleri, polis merkezleri, otoparklar, alışveriş merkezleri, resmi bina girişleri, restoran firma veya fabrika girişlerinde ve okul girişlerinde yani birçok farklı yerde kullanılmakta olan bekçi kabinidir.

Kabinlerin temel amacı güvenlik ve kontrol sağlamaktır. Kabinlerde çalışan personelin görevini sağlıklı olarak yerine getirmesi sağlanır. Ayrıca kullanıldığı malzemeden dolayı da çok hafiftir. Mobo bekçi kabini, müşterilerimizin istekleriyle farklı ebatlarda ve yüksekliklerde tasarlanıp üretilebilir.  Bu özgün tasarım sayesinde mobo bekçi kabini birbirinden farklı birçok alanda kullanılabilmektedir.

Kabini kullanacak kişi sayısı ve içerisindeki malzeme sayısı, bu özelleştirme yapılırken gerekli olacağı için doğru olarak tespitinin yapılması gereklidir. Ayrıca kabinlerimiz, dış etmenlere yani toz, kar, yağmur, çamur v.s gibi etmenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü üretilmiştir. Ürettiğimiz mobo bekçi kabinlerinde geri dönüşüm malzemeleri kullanmaktayız ve bu sayede ürünün çevre dostu olması etrafına büyük bir avantaj kazandırmaktadır.

Mobo bekçi kabinleri, Türkiye’de Egebeta’da üretilmektedir. Ayrıca kabin tasarımları için bizlerden yardım alabildiğiniz gibi, ürün kataloğumuzdan ürününüzü kendiniz de seçebilirsiniz. Firma prestijlerimizden dolayı ürünü yaptıktan sonra sizlere her türlü desteği de ayrı olarak vermekteyiz.