Mantar Bariyer Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar bariyer sistemleri, güvenliği en ön planda tutmayı başaran güvenlik sistemi mantar bariyer sistemi, belediye, emniyet ve bazı alışveriş alanları ile trafiğe kapalı alanlarda kullanılan araçlar için etkili bir sistemdir.

Mantar bariyer sistemi temel çalışma çeşitlerinde plaka okuma, kartlı geçiş, ogs ile geçiş veya butonla geçiş bulunabilmektedir. Ayrıca gece ve gündüz aynı performansta güvenlik sağlayan mantar bariyer sistemi, geceleyin belli olabilmesi için led ışıklar ile döşenmiştir ve istenilen ebatlarda yüksekliğe ve genişliğe uygun yapılacak şekilde sizler için firmamız tarafından tasarlamaktadır.

Mantar bariyer sensörleri sayesinde üzerinden araç geçtiği takdirde kesinlikle çalışmaz. Ayrıca mantar bariyer sisteminin bir diğer avantajı da kullanımının özelleşebilmesidir. Mantar bariyer istediğiniz saate uygun olarak çalışabilir. İster gece ister gündür mantar bariyerini koordine ederek kullanabilirsiniz. Mantar bariyerler üretilirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri, yüksek ağırlık taşıma kapasitesinde üretilmesidir. Bu kapasitede üretilmeyen mantar bariyerlerin üzerinden olur da tır, kamyon gibi büyük ve ağır araçlar geçerse mantar bariyer arızalanabilir, bozulabilir veya kırılabilir.

Mantar bariyerlerin güvenlik seviyesini artırabilmek için yanlarına metal kütle detektörü de kurulabilmektedir. Egebeta’nın yapmış olduğu mantar bariyer sistemleri paslanmaz ve darbeye dayanıklı olarak üretilmiş otomatik mantar sistemi olarak uzun yıllar kullanıma uygun hale getirilmiştir.