Kış Bahçe Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Kış Bahçe Sistemleri

Kış bahçe sistemleri günümüz cafe ve restoranlarında vazgeçilmez bir sistemdir. Kullanılmasının sebebi daha ferah ve rahat ortam sağlamak, ekonomik ve pratik kullanmaktır. Ayrıca otellerde ve ofislerde de kullanılan kış bahçe sistemleri yaz kış kullanılabilen bir bahçe sistemidir.

Alaşımı alüminyumdur yani alüminyumdan üretilmektedir. Tasarım olarak kapalı ve şeffaf olduğundan mekanlar genellikle şık ve işlevsel hale gelebilmek için bahçe sistemlerini kullanmaktadır. Kış bahçe sistemleri kapalı olduğundan tam kışa uygun olsa da, her iklim koşulunda ve her mevsimde çevrecilikten, estetiğinden, dekoratifinden, çağdaşlığından ve konforundan ödün vermemektedir.

Bu sistemler genellikle işletme sahiplerinin kapalı alan istemesinden dolayı kullanılmaktadır. Ayrıca dört yanı açık olduğundan bu sistemde oturan bir tüketici, tütün ürünleri kullanımında da bir zorluk yaşamayacaktır. Bu sistem en çok Amerika ve Avrupa’da kullanılmaktadır.

Firmamız Egebeta, sizler için en şık tasarımlı ve en sağlam kış bahçe sistemleri yapımını üstleniyor. Uluslararası kaliteye sahip olan kış bahçe sistemleri ürünlerimizde tamamen alüminyum kullanılmakta olup, tente çeşitlerimizi de paslanmaz çelikten üretilmektedir.