Hız Kesici Kasis Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Hız Kesici Kasis Sistemleri

Kasisler genellikle hız kesmek için kullanılan tümseklerdir. Gövde ölçüsüyle, kapak ölçüsüyle, malzeme türüyle, renk opsiyonlarıyla, ağırlıklarıyla, teknik özellikleriyle ve montaj şekilleriyle birbirinden ayrılmakta olan kasisler hız limitini sağlayabilmek için çok gereklidir.

Kasis çeşitleri beton, çelik ve plastik olmaktadır ve en avantajlısı plastik kasislerdir. Çünkü maliyeti çok azdır ve üzerinden geçen araçları fazla üzmezler. Kasisler hız kesimi için kullanılmaktadır ve güvenlik seçeneği olarak da görülebilmektedir. Hızla bir noktaya ulaşmaya çalışan bir aracın herhangi bir terörist saldırısında olduğunu veya olmadığını bilememekteyiz ve bu yüzden kasislerin bulunduğu noktalarda bu arabaların hızlarını doğal yollardan kesmekteyiz.

Kasisler Egebeta’nın yıllardan gelen tecrübesiyle profesyonel kadrosuyla ve sizlerin seçeceği tasarımlar ile birlikte yapılmaktadır. Günümüz teknolojisinde kasisleri kauçuk ile yapmaktayız ve böylece herhangi bir kırılma durumu ve araçlar için çok fazla hasar oluşturabilecek diğer durumların oluşmamasını sağlamaktayız. Egebeta Türkiye’nin güvenlik sistemi olarak, en sağlam ve maliyeti en düşük kasis sistemini sizlere sunmaktadır.