Havuz Kapatma Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Havuz Kapatma Sistemleri

Yüzme havuzu, hayatımızda denizden sonra gelen en güzel eğlence aracıdır. Kimisi rahatlamak için, kimisi keyif almak için, kimisi de spor amacıyla yüzme havuzlarını kullanmaktadır. Ancak ne için olursa olsun, yüzme havuzlarını 4 mevsim kullanabilmenizin en güzel imkanı havuz kapatma sistemleridir diyebiliriz.

Çok pratik ve kullanışlı havuz kapatma sistemleri, sizlere her mevsimde kullanabilme imkanı vermenin yanında, havuzunuzu olası kirlenmelerden ve bakterilerden de korumaktadır. Bu sebeple havuz kapatma sistemleriyle havuzunuzun temizlik masrafları da büyük oranda azalmış olmaktadır. Ayrıca 4 mevsim kullanabilmeniz için termal sistemler olan bu sistemler, havuzunuzun suyunun sıcaklık derecelerini makul oranlarda tutabilmenize ve havuza girebilmenize olanak sağlamaktadır.

Egebeta prensibi ve geleneğinden gelir ki, havuz kapatma sistemleriniz dış tehditlere karşı oldukça gelişmiş bir güvenlik sistemi ile ve kilit sistemli kapıları ile havuzunuzun güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca havuz kapatma sistemleri o kadar sistematik çalışmaktadır ki, havalandırma sistemleri dahi son derece özel olarak imal edilmektedir. Bu özellik, suyun ısınması ile oluşabilecek olası nem problemlerini de kapsamaktadır. Özel havalandırma mekanizması nemi toplayarak deşarj eder ve en önemlisi sizi nem sorunundan kurtarmanın yanında elektrik masrafı olarak da neredeyse hiç maliyeti yoktur.

Havuz kapatma sistemlerinizi sizin isteğinize göre yapabilmekte olan firmamız Egebeta, profesyonel imal kadrosuyla havuz kapatma sistemlerinizi sizin tercihinize ve isteğinize göre tasarlayabilmekte ve üretebilmektedir.