Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri
/

Turnike ve geçiş kontrol sistemleri, artık günümüzde sıkça ve her yerde kullanılmaktadır. İnsanların yoğun olarak geçiş yaptığı yerleri kontrol altına almak ve sıra ile girmek için kullanılan turnike, geçiş kontrol sistemleri, Stadyumlarda, metrolarda ve askeri birliklerde kullanılmaktadırlar. Parmak izi ve genellikle kartla geçiş yapılabilmektedir.

Hızlı Geçiş Turnikeleri; Hızlı geçiş gerektiren alanlarda kullanılır ve şık görünüme sahiptir. VIP turnikeler engelli kişiler veya özel durumlarda kullanılır.
Turnikeden geçiş yaparken, geçiş yönü için ışıklı uyarıları mevcut olup akıllı kanat özelliği ile geçiş sırasında kapanmaz. Parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi ve kart sistemleri ile birlikte kullanılabildiği gibi uzaktan kumanda yahut buton ile de kontrol edilebilir.

Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemlerinin Avantajları

  • Giriş çıkışları düzenli hale getirmek
  • İstenilmeyen kişileri içeri almaz
  • Estetik ve şık görünürler
  • Sağlam ve uzun yıllar kullanılabilir

Egebeta olarak Bel tipi turnike, engelli geçiş turnikesi, yarım boy ve tam boy geçiş turnikeleri, özel vip geçiş turnikeleri, çift yönlü turnike vb. turnike çeşitlerimize; kart okuyucu, parmak izi yada yüz tanıma gibi sistemleri yaparak insanların hizmetine sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza ve çözülmesini arzu ettiğiniz sorunlara odaklanır ve buna en uygun ekipmanlar ile size en uygun çözümü sunarız.