Eşiksiz Yana Kayar Camlama Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Eşiksiz Yana Kayar Camlama Sistemleri

Eşiksiz sürme yana kayar camlama, cam balkonların vazgeçilmezidir denilebilir. Sistemin bazı tekniki özellikleri raylar üzerinde hareket edip kolayca açılıp kapanabilmesi, eşiksizdir yani eşiksiz yana kayar camlama denilmesinin sebebi budur ki camların aynı hizada olması sağlanır.

Dayanıklı temperli cam kullanılır, balkon alanlarını daraltmamakta, konforlu bir kullanım sunulmasını sağlamaktadır, takozlar yardımıyla camlarınızı döndürebilmenizi ve bu da fire referans gibi faydalar sağlamaktadır, sistemimizin toplam 4 tekerlek olmak üzere altta iki rulman üstte iki rulman olarak hareketi sağlanmaktadır ve çeşitli renk ve modellerde her mekana uyum sağlamaktadır.

Eşiksiz yana kayar camlama sistemimiz paslanmaz malzemelerden üretilmektedir. Alüminyum alaşım ile üretilen eşiksiz yana kayar camlama sistemlerimiz köşeli olarak plastik kapak ile kaplanmıştır.

Egebeta’nın ürettiği eşiksiz yana kayar camlama modeli, kış bahçelerinde, vitrin bölümlerinde, ofis bölmelerinde, cafelerde, otellerde ve restorantlarda alanların kapatılabilmesi açısından her tercihte kullanılabilmektedir. Türkiye’nin camlama konusunda bir numarası olan Egebeta şık tasarımlarıyla sizlere yenilikçi bir görünüm sunar.