Endüstriyel Tip Sarmal Kapılar

Anasayfa » Hizmet » Endüstriyel Tip Sarmal Kapılar
/

Endüstriyel tip sarmal kapılar, büyük tırların ve kamyonların mal indirme ve yükleme amaçlı yanaştığı bu kapılara sarmal kapı denir. Devasa büyüklükte olan bu kapılar büyük fabrikalarda, büyük depolarda kullanılan tip sarmal kapılardır.

Alüminyum ve galvanizli saç malzemeden üretilen sarmal tip kapılar kumanda, kartla veya otomatik açılabilirler. Elektrik kesintilerine karşın manuel olarak açıp kapanabilirler. Yüksek galvaniz saç kalitesi ile uzun yıllar paslanmadan kullanabilen bu kapılar zevkinize göre istediğiniz boya seçenekleri ile yapılabilir. Ülkemizde ve Dünya’nın birçok yerinde özellikle otomatik fabrika kapıları olarak da kullanılan sarmal tip kapılar endüstriyel kapı olarak fabrika içinde ve dışında rahatlıkla kullanılırlar. Sarmal tip kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip, radarlı, fotoselli ya da uzaktan kumandalı olarak ta yapmaktayız.

Egebeta olarak iç ve dış ortamlarda mal indirme ve bindirmek için sarmal tip kapı açılışlarında mekandan tasarruf sağlayıcı, güvenli, uzun ömürlü ve sınırsız seçenekler sunmaktayız.