Endüstriyel Tip Panel Kapılar

Anasayfa » Hizmet » Endüstriyel Tip Panel Kapılar
/

Endüstriyel tip panel kapılar büyük depolarda, fabrikalarda kullanılan kapılardır. Dışı aluminyum veya çelik malzemeden üretilmiştir. İç bölümü ise poliüretan malzemeden üretilmiştir. Uzaktan kumanda, otomatik veya butonla açılan sistemleri vardır. Her türlü büyük bina girişlerine yapılabilen bu kapılar kötü hava koşullarına karşı da dayanıklıdır.

Endüstriyel panel kapılar, yağmurda, karda, rüzgarda ve güneş ışınlarından korumaktadır. Sıcak daldırma galvanizli çelik, poliüretan izolasyonlu özel kaburga formuna sahip sandviç paneller,
Kapı panellerinde tercihe bağlı olarak ısı izolasyonlu akrilik pencere uygulaması, ve yine tercihe bağlı olarak yaya kapısı bulunur. Kapı panellerinin ön ve arka yüzeyindeki levhalar birbirinden bağımsız olduğu için iç ve dış yüzey levhaların iletkenliği engellenmiş olur. Ayrıca aydınlatma amaçlı olarak paneller arasında camlı pencereler açılabilir.

Egebeta olarak Endüstriyel alanda müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Endüstriyel tip panel kapılarımızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.