Dikey Motorlu Cam Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Dikey Motorlu Cam Sistemleri

Dikey motorlu cam sistemleri, gerek balkonlarda, gerek kafe ve restoranlarda kullanılan camlara çok güzel ve bu günlerde çok tercih edilen bir cam sistemi sayılabilir. Dikey motorlu cam sistemleri, sizleri yağmurdan, kardan, tozdan ve benzeri olumsuz durumlardan kurtarıcı olarak düşünülebilir. Bu sistem motorlu olduğundan otomatik olarak çalışmaktadır.

Ayrıca manuel ve otomatik opsiyonlar ile kullanılabilen dikey motorlu cam sistemlerimizi 4’e ayırabiliriz. Bunlar tek hareketli otomatik ve tek hareketli manuel sistemler, iki hareketli otomatik ve üç hareketli otomatik sistemler olarak ayrılmakta ve isteyen kişi veya firmalara istek ve arzularına göre herhangi biri yapılmaktadır. Kısaca açıklamalarını yapacak olursak, tek hareketli otomatik sistemler adı üstünde tek yönde gitme gelme hareketini otomatik olarak yapabilir. Bu sayede korkuluk gibi kullanılabilmekte olup, sizleri yağmur, kar, toz gibi olumsuz etkilerden korumaya yetkindir.

Tek hareketli manuel sistemler normal camlardan farkı olarak denge ağırlığı ve çift camın yüksekliğinin kolayca ayarlanabilir. Ayrıca bu ürünümüzde geniş renk seçeneği ve logo tasarımları da mevcuttur. İki hareketli otomatik sistemlere gelecek olursak altta ve üstte bulunan iki camın aşağı veya yukarı otomatik olarak hareket edebildiğini görmekteyiz. Bunları ayarlamanız sayesinde hareketli camı istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Camda su geçirmez özellikler, ses yalıtımı, kilit olmadan güvenlik ve yine geniş renk seçenekleri sunan bir sistemdir. Üç hareketli otomatik sistemler ise 3 modülden oluşur diyebiliriz. Bu modüllerin birini sabt diğer ikisini hareketli olarak üretmekteyiz. Tam izolasyon sağlayan bu camların genişliği genelde 3 metreye kadar ve yüksekliği de yine 3 metreye kadar uzayabilmektedir. Aynı şekilde su geçirmez.

Egebeta olarak bu ve bunun gibi dikey motorlu cam sistemleri yapabilmekten oldukça yetkin bir firmayız. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel personellerimiz görev yapmaktadırlar.