Dairesel Bahçe Sistemleri – 90 Derece

Anasayfa » Hizmet » Dairesel Bahçe Sistemleri – 90 Derece

90 derece dairesel bahçe kapı sistemleri Egebeta tarafından modern ve fonksiyonel olarak mekânınızın estetiğini önemli ölçüde güzelleştirmek adına üretilir ve sizler için monte edilir. Kapılar genellikle büyük bahçelerin dış kapıları olarak kullanıldığı için oldukça güçlü, ağır ve güvenlidir.

Bunun yanında engelleme ve sıkışmaya dayalı her sorun için firmamız, kapılara emniyet sistemi üretmiştir. Böylece kapınızda yaşayacağınız sorunlar en aza inmektedir. Uzaktan kumandayla, butonuyla veya manuel kullanım seçenekleri mevcut olan 90 derece dairesel bahçe sistemleri, sizlerin tercihinize göre kapılarınıza bu sistemleri yerleştirmektedir. Bu kapılar genellikle içe doğru açıldıklarından iç cephelerde kapınızın dönüş yapabileceği 90 derecelik bir alanın boşlukta bulunması gerekmektedir.

90 derece dairesel bahçe sistemlerinin kalitesi kapının boyutundan, kapı kanadının yaklaşık ağırlığından, dikme ve kanadın sağlamlığından ve kullanılan malzemelerin özelliklerinden anlaşılmaktadır. Firmamız, 90 derece dairesel bahçe sistemlerinizin montajında, hazırlanmasında ve gerekli tüm faaliyetlerinde sizlerin yanında bulunmakta ve bu sektördeki faaliyetlerine de son hızda devam etmektedir. Uzman personellerimiz sizlere İzmir’de en kaliteli 90 derece dairesel bahçe sistemlerini hazırlayacaktır.