Çoklu Endüstriyel Araç Gölge Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Çoklu Endüstriyel Araç Gölge Sistemleri

Adından da anlaşılacağı üzere, çoklu endüstriyel araç gölge sistemleri daha çok fabrikalarda ve tesislerde çoklu araçlar için tasarlanan gölgelikli park yeri sistemleridir.

Bu sistem ile araçlarınız veya şirket çalışanlarının araçları güneş ışınlarından korunarak sizlerin ve çevrenizin hayat kalitesini arttırmaktadır. Ayrıca yağmurdan veya fırtınadan dahi koruyabilen çoklu endüstriyel araç gölge sistemlerini araçlarınızın her türlü hava şartlarına korunabilmesi için uygun olarak tasarlamaktayız.

Ürettiğimiz sistemin parçaları çok dayanıklıdır. Taşınabilir çelik ayakların üzerine yerleştirilmiş solid polikarbon malzeme ile kaplanmış otopark çatısı, yani gölge sistemi bizlerin medarı iftiharıdır. Çünkü solid polikarbon malzeme ile bu kadar kaliteli yapılan çoklu endüstriyel araç gölge sistemi Türkiye’de nadir sayıda bulunmaktadır.

Sistemimiz isteyen kişi veya kuruluşların araç sayılarına ve ihtiyaç miktarına göre yapılmaktadır. İhtiyaca göre boyutu büyütülmekte olan çoklu endüstriyel araç gölge sistemlerini Egebeta ile görüşme sağlayarak kendinize özgü veya bizlerin görüşleriyle istediğiniz gibi montajını yaptırabilirsiniz.