Çit Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Çit Sistemleri
/

Binaların çevresini koruma amaçlı yapılan çit sistemleri aynı zamanda görüntü açısından da ortamı güzelleştiriyor. Müstakil evlerde, villalarda, sitelerde veya apartmanların etrafına uygulanan bahçe çit sistemleri aynı zamanda ofislerin etrafına da uygulanmaktadır.

Kalın veya ince tellerden yapılan çitlerin üzerine dekoratif amaçlı çimen şeklinde yeşil bir malzeme çekilmektedir. Binanızın değerini 2 katına çıkaracak olan bu çit sistemi artık moda oldu. Elini kolunu sallayarak bahçenize giren insanlardan, başıboş sokak hayvanlarından kurtulmak istiyorsanız mutlaka bahçenize çit sistemini yaptırmalısınız.

Panel Çit Sistemleri

Panel çit koruma sistemleri içerisinde en çok tercih edilen türlerden birisidir. Dekoratif bir görünüme sahip olması ve sahip olduğu bu dekoratif görünümün sağlamakta olduğu avantaj sayesinde her türlü mekan da kullanılabiliyor olması, panel çitin çevreleme sistemleri içerisinde fazlaca tercih edilmesinin oldukça önemli bir nedenidir.

Kullanılacağı yere göre değişik çeşitleri bulunan ve sağlamlığının yanı sıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik geliştirilmiş bir çit sistemidir. Egebeta olarak bizde siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli bir çit sistemini yapıyoruz.