Çim Çit Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Çim Çit Sistemleri

Çim çit sistemleri, yapay çimden oluşan ve evinizin, apartmanlarınızın etrafında güzel ve doğal bir görünüm oluşturmak için dekoratif olarak kullanılan paslanmaz tel ile üretilmiş bir sistemdir. Çim özel olarak PVC malzemelerden üretilmiştir ve alev alma, solma veya dökülme olanağı bulunmamaktadır.

Çim çitlerimizi müşterilerimizin isteği üzerine kalın veya ince tellerle yapmaktayız. Çim çit sistemleri tıpkı tel sistemi gibi sizleri dışarıdaki hayvanlardan ve hırsız veya yabancı insan tehlikelerinden korumaktadır. Ayrıca yaptırılan binanın değerini iki katına çıkarmakta olan çim çit sistemleri, çok tercih edilmesinin yanında çok hoş dekoratif bir görünüme de sahiptir.

Bu sahip olduğu dekoratif görünüm sayesinde her mekanda kullanılmakta ve tercih edilme kapasitesi en fazla olan ürün olmaktadır. Egebeta, sizlerin görüşlerini de değerlendirerek özelleştirilmiş ve siz değerli müşterileri için en uygun fiyatlı ve en kaliteli çim çit sistemleri yapmaya özen göstermiştir. Güvenlik sorunu yaşıyorsanız veya binanızın çevresine dekoratif bir görünüm sunma niyetindeyseniz, çim çit sistemleri sizler için oldukça uygun bir sistemdir.