Carport Açık Otopark Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Carport Açık Otopark Sistemleri

Carport, açık havada gölgelikli olarak kullanılan ve aynı zamanda kötü hava koşullarına karşı da bir koruma sağlayan sistemdir. Kelime anlamı üstü kapalı ve yanları açık garajdır. Tam koruma sistemidir. Carport sayesinde aracınızın herhangi bir boya sorunu olmayacağını bilmeniz ve aracınızın iç mekanını da ferah bir vaziyette bulmanız mümkündür.

Görsel açıdan da çok iyi gözüken Carport, ölçüleri ve genişliği, ayrıca gölgeleme boyutu da sizlerin isteğine ve özelleştirmesine göre yapılmaktadır. Kullanılan cam oldukça kaliteli olduğundan dolayı carport genellikle villalar ve diğer müstakil evlerde kullanılmaktadırlar. İstenilen araç sayısına göre yapılan carport sistemleri, son derece dayanıklı ve pratik malzemeden üretilmektedir. Bu sistem ile hem etrafınızdaki insanların aracını hem de kendi aracınızı olumsuz etmenlere karşı koruyabilirsiniz. Carport çok basit ve pratik yapılı olduğundan dolayı istediğiniz ebatlarda ve ölçülerde, istediğiniz yerlere kolayca monte edilmektedir.

Carport çok hesaplı olduğundan sizleri birçok masraftan kurtarmaktadır. Egebeta, Carport sisteminde Türkiye’nin en şık ve profesyonel tasarımlarıyla sizlere en uygun sistemleri sunmaktadır.