Cam Cephe Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Cam Cephe Sistemleri

Cam cephe sistemleri genellikle giydirme cephelerde, çeşitli taşıyıcı tipteki binalarda, binanın dış yüzünün alüminyum malzemeden yapıldığı binalarda kullanılmaktadır. Cam cephe sisteminin yanında kompozit levha veya alüminyum levha da kullanılabilmektedir.

Cam cephe sistemleri her ne kadar ismi cam cephe sistemi olarak geçse de, alaşım olarak strüktürel silikon kullanılır ve bunun sayesinde ürünlerimiz tamamen cam görünümlü ve ısı yalıtımlı, tercihen ısı yalıtımsız olabilmektedir. Tasarım yönünden de harika olan cam cephe sistemleri, düz, açılı, badem veya küt badem kapak seçenekleriyle görsel anlamda zenginlik katmaktadır.

Cam cephe sistemlerinin montajında paslanmaz çelik, çelik bağlantı elemanları ve paslanmaz rotiller ile birlikte monte edilmektedir. Camların büyüklüğüne ve kalınlığına göre üç çeşit cam kullanılabilir. Bunlardan biri lamine cam, diğeri rodajlı cam ve en sonuncusu da temperli camdır.

Egebeta, sizlerin görüş ve önerilerinizi dikkate alarak yapacağı cam cephe sistemleri binanızı gören kişiye farklı bir estetik göz zevki sunacak, kalitesinden ödün vermeyecek ve oldukça uzun ömürlü yapacaktır.