Bariyer Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri genellikle istenmeyen kontrolsüz girişleri önlemek adına bir noktaya kurulan ve o noktanın kontrolünün sağlandığı için de sistem olarak en hızlı ve en etkili sistem olan kollu bariyer, mantar bariyer, blok bariyer sistemidir denilebilir.

Bu tarz kapılar kurulduğu bölgenin can ve mal güvenliğini koruyarak suikast, terörist saldırıları ve bunu gibi anarşist durumların önüne geçmek için araç giriş çıkışlarının veya insan giriş çıkışlarının olmasını kontrol altına almak isteyen yerlerde kullanılmaktadır. En yüksek güvenlik önlemi olarak araç giriş ve çıkışlarında mantar bariyer sistemleridir. Bir başka caydırıcı unsur olarak da otomatik kollu bariyer sistemleri düşünülebilir.

Otomatik kollu bariyer sistemleri genelde otoparklarına yabancı araçların park edilmesini istemeyen apartman sakinleri tarafından, alışveriş merkezleri tarafından, askeri birlikler tarafından, hastaneler, fabrikalar, okullar ve iş merkezleri tarafından kullanılabilmektedir. düzenin ve sistemin sağlanması gereken yerlerde kullanılan kapılardır.

Bu sistemler her türlü hava koşullarına uyum sağlayabilecek şekilde üretilmektedir. Geceleyin fark edilebilmesi için üzerine ledler döşenmiştir. Firmamız Egebeta, otomasyon sistemlerinde Türkiye’nin 1 numarası sayılmakta ve otomatik bariyer sistemlerinizi uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde üretmektedir. Bizler için ürünün işlevselliğinin yanında tasarımı da oldukça önemli olduğundan göz zevkinize uygun ürünler imal ediyoruz ve bu sayede otomatik kollu bariyer sistemlerimiz, duruşuyla kendini göstermektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz müşteri memnuniyetimiz ve çalışma prensibimizdeki profesyonelliğimizdir.