Alüminyum Doğrama Sistemleri

Anasayfa » Hizmet » Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum alaşımlı her ürün enerji tasarrufu, ses izolasyonu ve ısı yalıtımı yapmaktadır. Bu yüzden alüminyum doğrama sistemlerini kullanmanız önemlidir.

Alüminyum doğrama sistemleri ile gerek iç mekanlarınızda gerekse dış mekanlarınızda her türlü ürününüze ekletebilirsiniz. Alüminyum doğramalar genellikle sabit, çift veya tek açılır kanat, sürme ve katlanabilir sistem olarak kullanılabilmektedir. Elektro statik toz boyası kullanılan alüminyum doğrama sistemlerinde en çok kullanılan mimari tercih profili sayılabilir.

Genel anlamda menteşeli her türlü sistemde alüminyum doğrama sistemleri de kullanılabilmektedir. Alüminyum doğrama sistemlerinden beklenen özellikler ısı yalıtımı, hava ve su sızdırmazlığı, ses yalıtımı ve rahatlıkla kullanılabilen bir sistem olması beklenmektedir. Alüminyum doğrama sistemleri, pencerelerde, kapılarda, sürme pencerelerde ve sürme kapılarda, katlanır kapılarda kullanılmaktadır.

Firmamız alüminyum doğrama sistemlerinde detaylara çok önem vermektedir. Sistemlerimizde oldukça kaliteli malzemeler kullanmaktayız ve ayrıca ücretsiz keşif isteyen müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Ayrıca uzun ömürlü ve bir o kadar güçlü yalıtımda olan alüminyum doğrama sistemlerini üretmekte olan firmamız Egebeta, sizlere Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet vermekte ve yardımcı olmaktadır.