Yüksek Hızlı PVC Kapılar

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Yüksek hızlı PVC kapılar, daha çok enerji verimliliği sağladığı için kullanılmaktadır. PVC, kapılar için kullanıldığında piyasadaki en iyi yalıtım malzemesi olduğu için oldukça kullanılmaktadır. Alüminyum ve ahşap yalıtım malzemeleri, PVC’den sonra gelmektedir.

Termal ve akustik yalıtımıyla zirvede olan PVC kapıların bakımı da oldukça zahmetsizdir. PVC, malzeme olarak hafif olduğundan yoğun kullanıma da senkronize edilebilmektedir. Bu kapıların bir diğer avantajı da şeffaf PVC uygulamasıdır.

Bu uygulamalar sayesinde kapılara pencereler de konulabilmektedir. Yüksek hızlı PVC kapılar, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, gıda tesislerinde, depolarda, ilaç sektörüne ait iş yerlerinde, tekstil sektörü iş yerlerinde, endüstriyel tesislerde, robot kabin kapılarında ve bunlara benzer soğuk ile sıcağa veya güvenlik aksamına dikkat edilen alan ve mesleklerde kullanılmaktadır.

Yüksek hızından dolayı çok ses çıkaracağı düşünülse de, Egebeta üretimi olan bu kapılar sanılanın aksine üzerindeki özel kesitli kauçuk fitiller sayesinde çalışma esnasında ses en düşük seviyede çıkar. Egebeta yüksek hızlı PVC kapıları sizler için istediğiniz tasarım ile yapmaktadır ve sizlerin tercihlerinize göre kapıları özelleştirmektedir.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir