Yükleme Rampa Sistemleri

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Yükleme Rampa Sistemleri

Yükleme rampaları araba arkalarına veya depo önlerine yerleştirilirler. Mal indirme ve bindirme işlerini daha kolay hale getiren yükleme rampaları Fabrikalarda, limanlarda, marketlerde, limanlarda, silolarda vb. gibi yerlerde kullanılır.

Yükleme rampaları yükleme esnasında zaman ve iş gücü kaybını minumuma indirir. Depo ve tırlar arasında ekonomik ve güvenli yükleme boşaltma yapılmasını sağlar. Rampa inşaat sırasında veya sonradan hazırlanan bir çukura yerleştirilmektedir. Çukurun doğru ölçülerde hazırlanabilmesi için proje desteği verilmektedir. Bu destek satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da devam etmekte teknik ekibimiz her türlü bilgi ihtiyacında yanınızda olmaktadır.

Yükleme Rampa tasarımı ana platform, ana piston, lip sacı ve lip pistonundan ibarettir. Bina ile yükleme/boşaltma yapılacak araç arasında köprü görevi gören bu ürünler, bina yapısı, geçiş yoğunluğu, araç tipleri ve tır yüksekliklerine göre, hidrolik veya mekanik olarak farklı modellerde seçilebilir.

Rampa altında bulunan hidrolik ünite ve valf grubu yardımı ile pistonlara yağ basılması yolu ile hareket etmektedir. Kullanıcı kontrolü kontrol panosu üzerinde bulunan tek bir buton yardımı ile kolayca sağlanabilmektedir.

Egebeta yükleme rampa sistemlerini profesyonel kadrosu ile yapmaktadır.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir