Hermetik Kapı Sistemleri

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Hermetik Kapı Sistemleri

Kapı sistemlerinde hayatımızda teknolojinin son noktası, en pratiği ve en kolayı otomatik temassız kapılar olmuştur. Otomatik kapıların kolayca açılıp kapanır olması bizleri kapı derdiyle uğraşmaktan alıkoymaktadır.

Uzaktan kumandalı otomatik kapı sistemleri, genç yaşlı engelli ve diğer tüm insanlar için en uygun kullanılabilir kapı sistemleridir. Eller veya kollar ile temassız açıldığı için kapılar daha hijyeniktir. Uzaktan kumandalı kapılar özellikle ameliyathanelerde ve onun gibi hijyen gerektiren yerlerde çok tercih edilmektedir.

Modern ve çekici tasarımıyla renkli, renksiz saydam veya tamamen özelleştirilebilen uzaktan kumandalı otomatik kapı sistemlerinin kanatlarıyla tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Otomatik kapı sistemlerinde genel olarak sensörler, profiller ve kapı motoru gibi materyaller bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı kapı motorları diğer kapılardan farklı olup, çalışması, çalıştırılması, bakımı ve diğer tüm yapılması gereken durumlarıyla en pratik kapı motorlarıdır.

Egebeta, yılların vermiş olduğu tecrübe ile uzaktan kumandalı otomatik kapı sistemlerinizi her alanda ve her çeşit ile sizler için yapmaktadır.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir