PVC Hızlı Kapılar

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

PVC Hızlı Kapılar

PVC hızlı sürgülü kapılar tasarım harikasıdır denilebilmektedir. Oldukça yenilikçi üstün tasarımlarının ve giriş çıkış trafiğini rahatlıkla kontrol edebildiğinden ve her yapıda kullanılabildiğinden tasarım harikası olarak görebilmek mümkündür.pvc hızlı kapı

PVC hızlı sürgülü kapıların avantajları arasında enerji tasarrufu, çalışma güvenliği yani gıda veya çeşitli gazlar gibi isimlendirilen alanları korunması sayılabilmektedir. PVC hızlı sürgülü kapılar iç mekân veya dış mekânda rahatlıkla kullanılabilmektedir. PVC hızlı sürgülü kapıların çok rahatlıkla çekilip açılabilmesi ve kanadının kolaylıkla hareket edebilmesi muhtemeldir. Birbirinden farklı desen çeşitleriyle PVC hızlı sürgülü kapılar tasarım yönünden oldukça güzel gözükmekte ve müşterilerimizi tatmin etmektedir.

Egebeta, PVC hızlı sürgülü kapılarda ve diğer kapı sektörlerinde, güvenlikli kapı sistemlerinde ve Türkiye’nin kapı montaj sahasında yenilikçi olma adımını atmak üzere her türlü kapı sistemini profesyonel ekibiyle montaj yapmaktadır. Ayrıca PVC hızlı sürgülü kapılarda isteğe göre pencere de yaptırılabilir, sabit olup hızlı açılıp kapanması da bir avantajıdır. PVC sürgülü kapıları müşterilerimiz çokça tercih etmektedir.

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir