PVC Hızlı Raylı Kapı Özeliikleri

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

PVC Hızlı Raylı Kapı Özeliikleri

PVC hızlı raylı kapılar, genellikle hastanelerde veya fabrika girişleri gibi yerlerde, maksimum performansı sağlama adına üretilen en dayanıklı ve oldukça uzun ömürlü kapı sistemleridir.

Raylı olması hasebiyle daha hızlı açılıp kapanmakta olan PVC hızlı raylı kapılar, alaşımındaki PVC ile de koku sızdırmasına karşı oldukça dayanıklı olup ömrünün uzunluğu ve oldukça dayanıklı olması da bu sebeptendir. İsteğe göre filtrelerle donatılıp sızdırmazlık özelliğini de maksimuma çıkartan bu kapıların üstün tasarımları ve çok şık bir görüntüsüyle sizleri adeta kendine çeken bir özelliği vardır.

PVC sistemi şeffaf olarak imal edildiğinden yerden istenilen yüksekliğe kadar uygulanabilmekte ve uygulanan yerlere pencere sistemi oluşturulabilmektedir de. Kapının ses direnci ve koku direncinin yanında, PVC hızlı raylı kapıların en büyük özelliklerinden bir tanesi de rüzgar direncini arttırmak için kullanılan PVC perde içerisine gizlenmiş yani görünmeyen bir konumda bulunan galvaniz kaplı çelik barlardır. Bu barlar sayesinde dışarıdaki rüzgarın sesi dahi kulaklarınıza varmamaktadır.

PVC hızlı raylı kapılar Egebeta tarafından montajlanmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her yerine satış imkanı bulunan Egebeta, istenilen şekilde ve tasarımda PVC hızlı raylı kapılarınızı üretmektedir.

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir