Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik yana kayar kapı sistemleri genelde iş yerlerinde, siteler gibi toplu konutlarda, fabrikalarda ve buna benzer diğer yerlerde araç giriş çıkışlarını kontrol altında tutabilmek adına kayar kapıların otomasyon sistemiyle harmanlanmış halidir denilebilmektedir.

Kapıların tasarım şekline, uzunluğuna ve mesafesine göre ağırlığı 300 kilogram ila 5000 kilogram arasında değişmektedir. Standart üretilmiş otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları standart olup, özel üretilmiş olan otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları standartlardan biraz fazla veya daha az bile olabilmektedir.

Ayrıca raysız çalıştırılabilen yana kayar sistemimiz de mevcuttur ve bu sistem ile birlikte kapılarınız artık ray üzerinde değil, havada kaymaktadır. Mevcut kapının ağırlığına göre motor tercihi de yapılmaktadır. Bu yüzden otomatik yana kayar kapı sistemlerinde kilogram arttıkça motor kütlesi ve gücü de artacağından fiyat da artmaktadır. Ayrıca kapılarımıza uzaktan kumanda veya buton ile erişim sağlanmaktadır.

Otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları Egebeta tarafından siz değerli müşterilerine en uygun koşullar

ile sağlanmaktadır.

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir