Otomatik PVC Kapılar

EGEBETA OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otomatik PVC Kapılar

Otomatik PVC hızlı kapıları araştırma sebepleri genellikle endüstriyel kapılardan beklenilen performansın alınamaması, yoğun geçişlerden ve hava şartlarından dolayı çalışamaması, günde yüzlerce defa açılıp kapanmasından dolayı aşınım sonucu kapıların belirli bir hasar almaları, zamandan yapılan israf veya endüstriyel kapılardaki görüntü kirliliğinin, hava akımlarının asgariye indirilmesi ve hijyeni sağlamak olabilmektedir.

Bu sebeplerden dolayı genellikle otomatik PVC hızlı kapılar tercih edilmektedir. Çünkü otomatik PVC hızlı kapılar hızlarının yanında her türlü hava koşullarına uygundur. Yoğun geçişlerden etkilenmez, günde yüzlerce değil binlerce kez açılması bu kapılar için sorun teşkil etmez. Görüntü kirliliğinin yanında gürültü bakımından da sizlere asla rahatsızlık vermez. Ayrıca boyutunun küçüklüğü ile de diğer kapılardan ayrılan bir kapı özelliği olan otomatik PVC hızlı kapılar, istenilen şekillerde açılmakta ve kontrol edilmektedir.

Firmamız Egebeta, Türkiye’nin en iyi otomatik PVC hızlı kapı sistemlerini endüstriler, konutlar ve ihtiyacı olan her çevre için üretmektedir. Sizlere sadece bize ulaşmak kaldığından, müşterilerin çoğunlukla bizleri tercih etmesinin sebebi bundandır. Egebeta, sizlere en uygun kapı ölçümlerini, en uygun fiyatlarla en uygun kapı çeşitlerini sunmaktadır.

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir